Promocje i prezenty

Dla nas jesteś ważny.
Dlatego na naszych stacjach kontroli pojazdów znajdziesz promocje i prezenty, z których możesz wybrac coś dla siebie.

 

Aktualnie na naszych stacjach kontroli pojazdów mogą Państwo skorzystać z następujących promocji i gratisów:

 • 30 impulsów na myjnię (doładowanie Karty)

  Wykonując na naszych stacjach diagnostycznych badania techniczne, możecie Państwo otrzymać bezpłatnie doładowanie o wartości 30 zł do posiadanej już Karty Stałego Klienta.

 • Kupon na myjnię automatyczną

  Wykonując badanie techniczne na naszej stacji w Kozienicach, możecie Państwo bezpłatnie odebrać kupn do wykorzystania na naszej myjni automatycznej.(kupon ważny jest dwa miesiące od momentu wydania).

 • Gaśnica samochodowa z legalizacją

  Przy każdym badaniu technicznym auta mają Państwo możliwość otrzymania od nas bezpłatnie gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją. (warunkiem otrzymania gaśnicy z ważną legalizacją jest zwrot aktualnie posiadanej gaśnicy).

A także:

 • Ściereczki do kokpitu/szyby

Dla każdego klienta stacji kontroli pojazdów przygotowaliśmy bezpłatne atrakcje:

 • Bezpłatne ustawienie świateł

  Wykonując na naszych stacjach badania techniczne możecie Państwo w każdej chwili przyjechać i bezpłatnie dokonać sprawdzenia i regulacji reflektorów w swoim pojeździe.

  Aby skorzystać z promocji wymagane są bezpłatne ramki pod tablice rejestracyjne Autojet.

 • Bezpłatne ramki Autojet pod tablice rejestracyjne

  Ramki AUTOJET umożliwiają łatwy i estetyczny montaż tablic rejestracyjnych w Twoim pojeździe, sprawiają że auto wygląda profesjonalnie i zadbanie , a przede wszystkim- są BEZPŁATNE.

  Zamontowane na pojeździe ramki AUTOJET upoważniają do bezpłatnego korzystania z akcji sezonowych, czy kontroli ustawienia świateł.

 • Bezpłatna kontrola zbieżności kół

  Dla wszystkich klientów wykonujących dowolny przegląd techniczny pojazdu oferujemy bezpłatne badanie dodatkowe: kontrolę zbieżności kół na płycie najazdowej, do wykorzystania w dogodnym dla klienta terminie w ciągu 12 miesięcy.

Promocją objęte są badania techniczne o wartości minimum 94 zł. Promocje nie łączą się. Czas trwania promocji do wyczerpania zapasów.