Promocje : AutoJet - Stacje Kontroli Pojazdów :: fachowość, szybkość, dokładność

Promocje i prezenty

Auto Jet to fachowość, szybkość, dokładność.

Aktualnie na naszych stacjach kontroli pojazdów mogą Państwo skorzystać z nastepujących promocji:

 • Karta Stałego Klienta o wartości 50 zł

  Wykonując na naszych stacjach badania techniczne, możecie Państwo bezpłatnie odebrać Kartę Stałego Klienta do bezdotykowych myjni samochodowych AutoJet o wartości 50 zł, z możliwością wielokrotnego doładowania.

 • 50 impulsów na myjnię (doładowanie Karty)

  Mają już Państwo naszą Kartę Stałego Klienta do bezdotykowych myjni samochodowych AutoJet? Po wykonanym przeglądzie możemy Państwu bezpłatnie doładować aż 50 impulsów!

 • Kupony na myjnię automatyczną o wartości 50 zł

  Po wykonanym przeglądzie technicznym mogą Państwo odebrać kupony uprawniające do dwóch bezpłatnych myć samochodu w myjni automatycznej. Program mycia obejmuje: szampon, aktywną pianę, wosk, suszenie oraz mycie podwozia.

 • Bon o wartości 20 zł

  Do każdego przeglądu technicznego samochodu otrzymają Państwo bon o wartości 20 zł, który w zależności od stacji można przeznaczyć na paliwo lub zakupy.

 • Gaśnica samochodowa z legalizacją

  Przy każdym badaniu technicznym auta mają Państwo możliwość otrzymania od nas bezpłatnie gaśnicy samochodowej z aktualną legalizacją.

 • Trójkąt ostrzegawczy i kamizelka odblaskowa

  Każdy klient wykonujący przegląd techniczny samochodu, może odebrać bezpłatnie trójkąt ostrzegawczy i kamizelkę odblaskową.

Promocją objęte są badania techniczne o wartości minimum 94 zł. Promocje nie łączą się. Czas trwania promocji do wyczerpania zapasów.

Dla każdego klienta stacji kontroli pojazdów przygotowaliśmy bezpłatne atrakcje:

 • Bezpłatne ustawienie świateł

  Wykonując na naszych stacjach badania techniczne możecie Państwo w każdej chwili przyjechać i bezpłatnie dokonać sprawdzenia i regulacji reflektorów w swoim pojeździe.

  Aby skorzystać z promocji wymagane są bezpłatne ramki pod tablice rejestracyjne Autojet.

 • Bezpłatne ramki pod tablice rejestracyjne Autojet

  Ramki AUTOJET umożliwiają łatwy i estetyczny montaż tablic rejestracyjnych w Twoim pojeździe, sprawiają że auto wygląda profesjonalnie i zadbanie , a przede wszystkim- są BEZPŁATNE.

  Zamontowane na pojeździe ramki AUTOJET upoważniają do bezpłatnego korzystania z akcji sezonowych, czy kontroli ustawienia świateł.

 • Bezpłatna kontrola zbieżności kół

  Dla wszystkich klientów wykonujących dowolny przegląd techniczny pojazdu oferujemy bezpłatne badanie dodatkowe: kontrolę zbieżności kół na płycie najazdowej, do wykorzystania w dogodnym dla klienta terminie w ciągu 12 miesięcy.

 • Zapraszamy na pyszną gorącą kawę

  Na każdej naszej stacji, podczas gdy nasz diagnosta przeprowadzi kontrolę Państwa pojazdu, mają Państwo możliwość wypicia pysznej, gorącej kawy.

Kup voucher na bezpłatne usługi AutoJet!

Chcesz zrobić prezent najbliższym? Nagrodzić pracowników?
Skorzystaj z naszych voucherów AutoJet na usługi diagnostyczne lub samoobsługowe myjnie samochodowe.

Dowiedz się, jak to działa - skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 663 333 406
lub drogą e-mailową na adres: eliza@auto-jet.pl.

Vouchery AutoJet - to się po prostu opłaca!

Regulamin voucherów AutoJet

Kontakt z nami

AUTOJET Stacje Diagnostyczne
Kieszek 52
26-670 Pionki

Tel./fax: 048 384 80 24
Tel./fax: 048 322 12 99

email: kontakt@auto-jet.pl

więcej

Kim jesteśmy O firmie

Z sukcesem od 2006 roku zrobiliśmy już ponad 100.000 przeglądów. Do każdego z nich podeszliśmy bardzo indywidualnie. Zadbaliśmy o jak najlepsze sprawdzenie wszystkich ważnych elementów pojazdów naszych Klientów.

więcej

Obsługa flot

Podpisując z nami umowę macie Państwo gwarancję, że to my zadbamy o regularność i terminowość przeglądów Państwa pojazdów, zrobimy to bezgotówkowo i w dogodnym dla Państwa czasie.

więcej

Przeglądy rejestracyjne

Po przyjeździe na naszą stację diagnosta poprosi o przekazanie pojazdu i zaprosi do poczekalni, gdzie w spokoju wypijecie Państwo pyszną gorącą kawę. W tym czasie diagnosta dokona identyfikacji pojazdu oraz sprawdzenia prawidłowości ...

więcej

Stacje przyjazne kobietom

Martwi Cię zbliżający się przegląd?
Na naszych stacjach to diagnosta przeprowadzi za Ciebie całe badanie, a Ty odprężysz się przy kawie czekając na samochód.

więcej

wspieramy:

copyright © 2020 www.auto-jet.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl